Kancelaria Prawnicza Kokot & Madry S.C. - Dawid Kokot, porady prawne, doradca prawny, porady online.


Stworzyłem stronę dla Kancelaria Radcy Prawnego Dawid KOKOT. Plus Hosting i Pozycjonowanie SEO. Kwota 795 PLN brutto. Nie zapłacona, jestem kolejnym oszukanym webmasterem, Pan Dawid Kokot miał wcześniej innego któremu również nie zapłacił za usługę a potem oskarżał go (pomawiał) o oszustwa. Rozmawiałem wiele razy z tym osobnikiem - kilkakrotnie usłyszałem od niego coś co mam niby zrobić, np lewe sklepy na Pana Marcina M. który tutaj bogu winien jest... Tak samo jest ze mną, aktualnie jestem pomawiany przez Pana Dawid Kokot, ponieważ wystawiłem mu fakturę na którą się zgodził (czekałem 3 tygodnie na zapłatę po czym nie wytrzymałem i powiedziałem, masz ostatnie 7 dni, później idę na policję i zaczął jakąś wojnę)... ---> Zobacz więcej

23 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Pana Przemysław Pasieko nie polecam Jest to bardzo dziwny wykonawca. Zlecona podwykonawcą pracę za którą nie wykonuje zawłaszcza sprzęt ,udaje kogoś kim nie jest.Bazuje na zaufaniu innych Coraz bardziej brnie w długi . Nie posiada żadnego zaplecza technicznego Nie polecam żadnej współpracy na żadnym poziomie.Ma bardzo bujną wyobraźnię co do swoich możliwości.Jak ma problem z wywiązaniem się to wtedy nie odbiera telefonów Z pozoru bardzo sympatyczny człowiek ale to pozory.


  Do tego jak widzicie pomawia bo nie zapłaciłem mu za strone która nie jest wykonana ani wypozycjonowana!


  Ten Pan jest OSZUSTEM mam na to wyroki Sądu i dalej nie dotrymuje porzadku prawnego.

  Drodzy Państwo,

  Bezzwłocznie podjąłem wszelkie prawem przewidziane czynności zmierzające do wyciągnięcia konsekwencji wobec autorów tej kłamliwych pomówień . Ufam, że wyobrażacie sobie Państwo, jak trudno przejść obojętnie wobec skandalicznych i nieprawdziwych obelg sformułowanych pod moim adresem oraz pod adresem Kancelarii.

  Co mogą czuć nasi pracownicy, którzy z poświęceniem od kilku msc , pełni zaangażowania budują naszą organizację. Po naszej stronie są dowody, po stronie pomawiających kłamstwa i niedopowiedzenia. Mogę Państwa zapewnić, że nie spocznę do czasu ukarania winnych.

  OdpowiedzUsuń
 3. http://nextmax.com.pl/ Pod tym linkiem kryje się niejaki Przemysław Pasieko. Właściciel agencji reklamowej NEXT LEVEL , mieszczącej się w Chrznowie na Z Jego strona firmowa :"NEXT LEVEL" Widzę, że co jakiś czas werbuje nowe ofiary . Pan Pasieko po sesji mówi, że np drukarka się zepsuła i po umowę masz wpaść jutro, później, że klient jeszcze nie zapłacił, później już ma dla Ciebie kasę, przyjdź, ale całujesz klamkę... w tym momencie przestaje odbierać telefony, nie przychodzi do swojego "biura", bo ścigają go dłużnicy, nie odpowiada na maile, choć pierwsze miesiące zwodzi swoje ofiary...Po czym komercyjnie publikuje ich zdjęcia narażając swoich klientów na procesy sądowe o kilkadziesiąt tysięcy... (miałam potwierdzenie od prezesa firmy , która notabene zerwała z Pasieko jakiekolwiek kontakty, że mieli od Psieka o s z u s t a kalendarz z moimi zdjęciami - bez mojej pisemnej zgody, chyba, że ktoś się pokusił o podpisanie za mnie... tego nie wiem, ale może pokuszę się i o tę informację)Nawiązałam kontakt z druga nieopłaconą firma i nieopłaconym grafikiem.W swoich ogłoszeniach kusi przyjemną sesją i łatwym zarobkiem w koleżeńskiej atmosferze.Jak każdy o s z u s t, gadkę ma świetną... Na wypłaty dla nie ma, ale na swoje k u r w y miał...Wspołpraca jest przeprowadzana u NIEGO W DOMU do tego w koszmarnych warunkach, wśród smrodu papierosów, w starym brudnym POKOJU, bez oświetlenia do chociażby zrobienia szkoda kasy... totalna amatorka.Moja sprawa przeciwko panu Pasieko jest w sądzie i rękach prawnika. Ciekawe ile jeszcze było takich ofiar... Poza tym zapraszamy do kontaktu z kolejnym jego nie zadowolonym klientem ECO-REKLAMA Michał Gawroński Włocławska 13/44, 62-600 Koło. Numer telefonu : +48 504 28 28 26 Ile Pan stron stowrzył.??? "Posiadamy bardzo rozległe doświadczenie zawodowe, przykładem są strony i serwisy stworzone przez nas: NextMax.pl Sklep NextMax.pl Ekologiczna Reklama Internetowe Doradztwo Prawne Dawid Kokot Hosting Plików" Doswiadczenie ma Pan duze na prawde duze ! Witam Pana Przemysław Pasieko nie polecam Jest to bardzo dziwny wykonawca. Zlecona podwykonawcą pracę za którą nie wykonuje zawłaszcza sprzęt ,udaje kogoś kim nie jest.Bazuje na zaufaniu innych Coraz bardziej brnie w długi . Nie posiada żadnego zaplecza technicznego Nie polecam żadnej współpracy na żadnym poziomie.Ma bardzo bujną wyobraźnię co do swoich możliwości.Jak ma problem z wywiązaniem się to wtedy nie odbiera telefonów Z pozoru bardzo sympatyczny człowiek ale to pozory! Uwaga jak nie zapłacicie za ta amotrke co robi 1700 zł to was bedzie szkalował szantażował w sieci!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak jasne Panie Pasieko zmień Pan psychiatre!

  Status doradcy prawnego nie jest uregulowany prawnie, zaś podstawą prawną świadczenia usług jest Ustawa o swobodzie działalności gospodarczej. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych zawodów, doradcy prawni nie są objęci obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, nie obowiązują ich żadne wiążące zasady etyki, nie podlegają oni odpowiedzialności dyscyplinarnej, nie istnieje też wymóg posiadania wykształcenia prawniczego, ani obowiązek zachowania w tajemnicy informacji, które doradca uzyskał w związku ze świadczeniem pomocy prawnej .

  Wiec wykonuje wszytko zgodnie z Prawem.

  Jesteś Pan przestepca!

  Co do społki cywilnej mam umowe cywlina prawna miedzy osobami wiec nie ma oszustwa!

  Działam leganlnie zgodnie z ustawa .

  Nie przsyłałem Panu zadnego dyplomu!

  Lecz sie Pan na prawde.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwaga na Pasieko Przemysława - działa bezprawnie zamieszczając dane prywatne osób bez ich zgody co więcej stwierdzając o oszustwach które nigdy nie zostały udokumentowane. Pan Pasieko oczernia ludzi i publikuje dane osób prywatnych co zgodnie z przepisami jest przestępstwem karanym z KK. Wprowadzane dane nie są weryfikowane , wyrokami sądowymi, a każdy może oczerniać kogo chce narażając go na ogromne straty z tytułu nieufności innych kontrahentów (np. konkurencja konkurencję, osoba osobę, sąsiad sąsiada, itd itp). Drugą kwestią jest brak możliwości obrony oraz brak wglądu w akta prowadzonych spraw. Na tym więc może wyłudzać nawet mafia sugerując oszustów, firmy i osoby prywatne które nie mają możliwości obrony. jest niemożliwy, żądanie usuwania bezprawnych treści jest nieskuteczne. Działania poprzez prokuraturę sa juz wobec Pana Pasieki podejmowne z art 190a, 212kk i 216 kk. Nasz przypadek wyceniam na odszkodowanie minimum 100 000 zł które zgodnie z obowiązującym prawem można wyegzekwować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Napiszę Panu Panie Pasieko tylko tyle jako czynny prawnik, proszę się zastanowić i konsultować z adwokatem co Pan wypisuje bo , który będzie za chwilę w sądzie przeciwko Panu gromadzi materiał dowodowy, a to nie są już żarty. Proszę się zastanowić co Pan wyrabia zastraszając , pomawiając i liczyć się z konsekwencjami prawnymi tego czynu ( pisaliśmy już jakiś czas temu o zaprzestanie tego typu działań - nadal świadomie kontynuuje Pan swoją drogę ) Proszę mieć świadomość, że kwestia spraw Sadowych Pana oszustw leży jedynie po mojej stronie stronie a nie publiki ( adwokat z pewnością to Panu wyjaśnił ), który to Pan za wszelką cenę próbuje w szybki sposób oszukiwać i podawać NIE PRAWDZIWE informacje moje dane do prowadzonych postępowań oraz pomawiać w internecie na rożnych forach.. Jeśli w mediach pojawi się choć jedno zdanie oczerniające zasługi w środowisku prawnym dotyczących mojej osoby - proszę liczyć się, iż wystąpimy o finansowe odszkodowanie, a sumy odszkodowań będą bardzo wysokie!, ale przede wszystkim proszę się liczyć, że utrudnia Pan czynnie pozyskanie dochodu mojej osobie.. Nie muszę tłumaczyć, że celowe utrudnianie pozyskania środków finansowych mających na cele , który jest już na drodze i jest oprocentowany to PRZESTĘPSTWO, które będzie traktowane przez nas jako próbę wyłudzenia Mało tego, wpływa Pan świadomie na pogorszenie stanu zdrowia mojego ( jestem już po dwóch operacjach na II oddziale Kardiologii - oczywiście jest to już w dokumentacji prawnej ) Wszystko co Pan robi i wypisuje, robi to Pan celowo zastraszając moja rodzinę . Proszę usiąść ze swoim adwokatem i spokojnie porozmawiać. Temat dalszego postępowania pozostawiam Panu do przemyślenia. Będziemy wnosić również o biegłego z zakresu psychiatrii by potwierdzić Pana świadome działanie - to dla Pani dobra - które dla mnie o dziwo jest jeszcze ważne.. Za to ja Pana pozdrowię skoro Pani nie jest ku temu skora. Proszę wierzyć, że wszystko zakończy się pozytywnie i zmienić swoje podejście, póki jeszcze jest na to czas. Ostatni raz proszę o zaprzestanie działań kierowanych emocjonalnie."

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Widać z mojej strony został kontakt usunięty, dużo dowodów nowych pod adresem www.dawid-kokot.pl - nie damy się zastraszyć, pomawiać i oszukiwać. Dość bezprawia i spouchwalania się z władzą (Sędziowie i Prokuratorzy) przed Znanego Niby Prawnika Dawida Kokot z Lubliniec!

  OdpowiedzUsuń
 13. Dawid Kokot z Lublińca to mega oszust http://katerina.nowyekran.net/post/93887,dawid-kokot-tzw-doradca-prawny-i-zarazem-czlonek-zorganizowanej-grupy-przestepczej

  OdpowiedzUsuń
 14. Jestem ciekawy, kto to lepiej rozegrał, czy prawnicy, czy Pan. Mam oczywiście nadzieję na to, że wygrał Pan z nimi proces sądowy, ale wiadomo, jak to bywa. W razie problemów polecam Adama Jeżaka (about) - zdecydowanie pomoże.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 18. Moja znajoma polecała mi skorzystać sobie z takiej opcji, jak doradztwo podatkowe w takim miejscu https://www.tgc.eu/specjalizacje/prawo-pracy Wydaje mi się, że takie usługi są bardzo potrzebne, bo pozwala to prowadzić biznes i radzić sobie w sprawach finansowych.

  OdpowiedzUsuń
 19. Super artykuł. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo dziwią mnie wszystkie negatywne opinie gdyż moje doświadczenia z Prawnikiem Dawidem Kokot są jak najbardziej pozytywne. Pan Dawid Kokot specjalizuje się w prawie karnym i wszystko się zgadza, w sprawie o odroczenie kary pozbawiania wolności pomógł mi uzyskać satysfakcjonujący wyrok na moja korzyść . Nie mam co do tej osoby żadnych zarzutów i - oby nie - ale jeśli znów będę miała problem ze sprawami karnymi , zwrócę się właśnie do tego prawnika

  OdpowiedzUsuń
 21. Rewelacyjny specjalista od spraw administracyjnych, wygrał mi sprawę przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym i NSA w Warszawie w sprawie ustalenia warunków zabudowy, a potem pozwolenia na budowę, pilotazował mi całą sprawę u Wojewody, wcześniej miałem tylko pod górkę, bo to bo tamto, sąsiad się ciągle odwoływał. Polecam bo ma wiedzę zawodową w sprawach administracyjnych i doświadczenie. Przedsiębiorca.

  OdpowiedzUsuń
 22. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń