Jak dołączyć?

Decydujesz się na dołączenie do programu? - SUPER :)

Oszuści nie są Ci obojętni? A może też zostałeś/aś oszukany/a? Możesz pomóc sobie i innym. Dołącz - to proste. Z prawej strony widzisz widget pod tytułem "Dołącz do nas" wraz z przyciskiem "Dołącz się do tej witryny". Kliknij i dołącz - to proste.

W ciągu do 24 godzin jako nowy członek otrzymasz informację wraz z dostępem do pisania postów. W tym celu na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz wygenerowany specjalnie dla Ciebie indywidualny link. Wystarczy już tylko w niego kliknąć, zalogować się i informować nas i innych użytkowników na kogo i gdzie uważać.

Program jest bardzo młody i bardzo świeży dlatego zależy nam na tym abyśmy wszyscy udostępniali go na facebooku, w google+, zapraszali swoich znajomych. Do tego służą nam gotowe na stronie ikonki i pola.

Zachęcamy również do zapisania się na subskrypcję, dzięki temu będziesz na bieżąco informowany/a o nowych oszustach czyhających w sieci. W ten sposób sam/a unikniesz nieprzyjemności w sieci ale pomożesz także innym uniknąć przykrych wydatków i zdarzeń.

Jako, że program "UWAGA - oszuści w sieci" jest to bardzo młody projekt bardzo liczymy na pomoc w jego promowaniu. Jak tylko uda nam się go spopularyzować z pewnością szybko znajdziemy chętnych i nawiążemy współpracę do reprezentowania oszukanych poprzez Biura Prawnicze. 

Jedna oszukana osoba, sama niewiele zdziała ale jeśli tylko uda nam się ustalić więcej oszukanych, tym bardziej przez tych samych oszustów z pewnością za pośrednictwem zbiorowej informacji nie tylko unikniemy oszustwa, nie tylko pomożemy uniknąć innym ale poprzez zbiorowe/grupowe zaangażowanie oszuści będą mogli czuć się zagrożeni i w końcu będą mogli ponieść konsekwencje swoich czynów.

Dotychczas wyłapywanie z pozoru drobnych oszustów /być może są to drobne sumy ale liczące dziesiątki, setki, a może i tysiące oszukanych/ obecnie jest niemal niemożliwe ale razem możemy to zmienić.

Dlatego prosimy Was pomóżcie sobie i nam z walką z oszustami, wyłudzaczami, krętaczami, itp. Prosimy o dołączanie do nas, udostępnianie wpisów i bloga w portalach społecznościowych, informowanie, znajomych. Pisząc maile do znajomych na końcu możecie wpisać adres strony programu "UWAGA - oszuści w sieci"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz